יצירת קשר:  lavyfox@gmail.com

בס"ד

הילינג קבלי

רבות תואר וסופר על הקשר בין הגוף והנפש- חוויות חיוביות מטיבות עם הבריאות וחוויות בעלות אופי שלילי מרעות את המצב הבריאותי. מחלות רבות שלא ניתנות להסבר הגיוני כמו כאבי ראש חוזרים ונשנים, כאבי בטן עלומים, בעיות ראומטיות, כאבי גב ופרקים הם זעקתה של הנפש המתבטאת דרך מכאובי הגוף.


גופנו הוא מקדשו  ריפוי באמצעות הילינג רוחני

הילינג הוא המינוח הלועזי לצירוף המילים- ריפוי רוחני, והילינג קבלי הוא ריפוי רוחני באמצעות הקרנת אותיות הקודש, המשמשות כצופן לגוף האנושי. כל אחד ואחת מאיתנו מורכב מאותיות נר"ן- נפש, רוח ונשמה- אותיות הנר"ן מוליכות אנרגיה וכאשר הגוף דואב, האדם חווה עצבות, קשיים ופוקדות אותו הצרות הוא אינו נהנה מזיו השם, שאורו שוכן בתוכו. לכל איבר בגוף מוקצית אות, וכאשר היא מוקרנת יש בכוחה לאזן את השדה האנרגטי האופף את האדם, להשיב את הכוחות שאבדו ולהקל על תהליך הריפוי. כאשר לא ברור מה מקור הכאב וכן כאשר האדם חווה תעוקה נפשית כתוצאה ממתח ולחץ, הפוקדים אותו הקרנת האותיות והסמלים הקבליים נעשית על אחד מעשרת מרכזי האנרגיה המשולים לעשרת הספירות הקבליות. 


כוחן של האותיות


העולם נברא בדיבור והאותיות הן צפנים עתיקים וקדומים בעלי עוצמה הנמשכת מהבורא שהוא האינסוף. המציאות שאנו רואים לנגד עיננו אינה מוחשית אלא תמונה ופרשנות המגיעה מתוך העולם הפנימי והרגשי. אנרגיית האותיות שומרת על האדם ומסייעת לו לחוות איזון, שגשוג, בריאות איתנה והצלחה בכל מעשה ידיו. 


ייחודיות הטיפול


בשונה מהריפוי הקונבנציונלי, המתמקד בתסמיני הבעיה הריפוי הקבלי מתמקד במיחושים ובתעוקה הרגשית ממקום רוחבי ועמוק. האותיות הן סמלים קבליים המתקבלים באמצעות תקשור ובכוחם לשנות את התדר של האדם ולסייע לו להמשיך במסעו. בנוסף קיימות נוסחאות קבליות, שהורכבו על מנת לתת מענה לצרכים בריאותיים מסוימים.

מטרת הטיפול היא לקדם את האדם במישור הרוחני, המחשבתי, הרגשי והגופני.


מהלך הטיפול


הטיפול נעשה בשכיבה על מיטת הטיפולים לאחר תשאול ראשוני וקבלת הבנה למצב הרגשי של המטופל. במהלך הטיפול המטפל משמש כצינור לאנרגית האור של הבורא, תפקידו לזהות את האותיות שנפגמו ולהשיב להן את כוחן הוא עושה זאת באמצעות העברת אור ואנרגיה דרך ע"ב השמות מעולם הקבלה וסמלים קבליים ועוצמתיים אל השכבות האנרגיות המקיפות את האדם, אל עשרת מרכזי האנרגיה בגוף ואל המקומות בהם נחווית חולשה או תעוקה. תפקידו של האור האלוקי הוא להאיר את המקומות החשוכים בגוף האדם ולטהר את הנפש. הטיפול כולל התכנסות פנימית  למטרת התבוננות על המעשים בעולם החומר על מנת להתחבר אל צינורות השפע וההצלחה. זהו הטיפול שקט ורגוע, ללא כאב, נעשה באמצעות כפות הידיים של המטפל וכולל תפילות מספר "תהילים". המפגש נמשך בין חצי שעה לשעה ומתאים גם כטיפול חד פעמי. ניתן לבצע את הטיפול גם באופן מקוון. 


טואול - אתרים באינטרנט