יצירת קשר:  lavyfox@gmail.com

בס"ד

לא הכל באשמתכם- כיצד תוכלו להתגונן מפני הכוחות הרעים שבחוץ?

בימי העבר, כאשר אנשים בחרו לחיות בשבטים הם נעזרו בחושים ובחלימה כדי לחזות סכנות ולשרוד את היום יום. יחד הם יצרו תת מודע קולקטיבי, שמשפיע על כל פרט ופרט. תת המודע הזה מכיל גם אנרגיות קשות ופוגעניות, שעלולות להשפיע על כל רובד בחייכם- אנרגטי, פיזי, מנטלי, חושי ורגשי- מהם אותם כוחות? כיצד אלו יבואו לידי ביטוי? ואיך ניתן להתגונן מפניהם. כל המידע מחכה לכם כאן במאמר.

 

מהם אותם כוחות רעים?

אנו חיים בעולם יפה ועשיר, שרב הנסתר בו על הגלוי. ברטטים וברבדים מסוימים מתקיים עולם אנרגטי מקביל המשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו. בעולם הזה נמצאות ישויות והדרכות, אשר נמצאות ברטט גבוה יותר ולכן אנו לא מסוגלים לקלוט אותם ברמת המודע. יחד עם זאת לצידם נמצאים כוחות אפלים, שקיומם אינו מותנה בהכרתם- הם שם ויש בכוחם לגרום לבעיות בחייכם. הכוחות האפלים הללו הם למעשה ישויות, רוחות כלואות (בין שני העולמות, בדרך כלל רוחות אשר חוו מוות פתאומי) ואנרגיות תבוניות שלא לובשות צורה של גוף אנושי אך יכולות להשפיע על חיי היום יום של הפרט.

 

הפחד מכישוף נמצא איתנו עוד מימי קדם  

בקבלה קיים איסור לעסוק במאגיה שחורה, כישוף או כל מעשה אחר הקשור אל "הסיטרא אחרה" (יצר הרע וכוחות הטומאה) גם בתרבויות אחרות התייחסו בעוינות לכל מי שהיה מזוהה עם כישוף. העיסוק בכוחות האופל אינו פוסח על אף תרבות- גם היום שבטים אפריקאים מקיימים טקסי מוות, תרבויות מערביות עוסקות בכשפים ובטקסים וישנן כתות המבצעות סיאנסים ומזוהות עם השטן וסמליו.

 

כיצד מתבטאת השפעת כוחות האופל על האדם?

על אף שיש כאלו הסוברים שאם לא נותנים הכרה למשהו הוא אינו מתקיים – אין הדבר נכון לגבי הימצאותם של כוחות אופל המשפיעים על איכות החיים של האדם. כוחות האופל הללו באים לידי ביטוי בצורה אנרגטית באמצעות מחשבה או רגש השולט על האדם. חלקם נוצרו באופן מכוון על מנת לשלוט ולהעניש את האדם וחלקם נוצרו באופן אקראי ומקרי. כוחות אלו משפיעים על הילת האדם ועל גופו ומביאים לקשיים בחייו.

 

 

מתי יש לחשוד בהשפעה שלילית של כוחות האופל על החיים?  

כאשר אדם חווה שינוי במצב הבריאותי שלו, שינוי רגשי או נפשי, תחושה "שאין לו שליטה על חייו" התפרצויות פתאומיות, עייפות מתמשכת, סיוטים, תחושת אי נוחות לגבי אזור בבית או במקום העבודה, קשיים כלכליים או קשיים במערכות יחסים, דיכאון, חוסר מזל, עצבות וכאשר הוא לא מוצא כל הסבר הגיוני שהביא לכך (אירועים בחיים, שינויים פיזיולוגיים, הורמונים, זיהום אוויר או כל גורם אחר) עליו להיוועץ באנשי מקצוע.

 

דומה מושך דומה

כבר שנים שקיים שיח ער בנושא הפיזיקה הקוונטית- אין חומר בעולם והכל שיקוף של התודעה הפנימית של האדם, יחד עם זאת כאשר אדם מקיף עצמו בשליליות גם ברמת החומר הוא חושף את עצמו לשליליות אנרגטית, שכן אנרגיות שליליות "נדבקות" גם לחפצים בשלבי יצורם, ולכן קיימת חשיבות רבה לצרכנות מוסרית שבאה לידי ביטוי בתנאי עבודה הוגנים ושמירה על החלש. אם בכל זאת מעוניינים לרכוש ריהוט עתיק מומלץ מאוד לתחקר את המוכר אודות ההיסטוריה של הפריט – פריטים עתיקים עשויים לשאת אנרגיות שליליות.

 

כיצד להתגונן מפני כוחות האופל?

כשם שמערכת חיסונית חזקה עמידה בפני נגיפים כך גם הילה חזקה שומרת על האדם מפני ההשפעה הרעה של כוחות האופל על איכות חייו ובריאותו בכל רובד. כל אדם יכול לחזק את ההילה על ידי שמירה על צלילות הדעת והימנעות ממצבים המביאים לערפול חושים. כאשר יש תעוקה בלב חשוב לבטא אותה- לבכות, לשוחח, לקבל טיפול מאיש מקצוע. גם אימוץ אורך חיים בריא, התנזרות מאלכוהול וסמים, הימנעות מעישון סיגריות ושמירה על היגיינה (שמרחיקה פטריות, תולעים ורעלים מהגוף) תורמת לשמירה על אנרגיית חיים בריאה (ממש כמו הצ'י המוכר מתרבות המזרח). ביהדות יש חשיבות רבה לכוח האון הזכרי ולשמירת הטהרה הנקבית ולכן כאשר מקיימים מגע גופני חשוב להיות זהירים ביותר בבחירת השותפים – שכן המהות האנרגטית של האדם לרבות השפעותיה השליליות יתערבבו במהות שלכם. יחד עם זאת אם אתם כבר חווים חולשה פיזית, נפשית ואנרגטית תוכלו לחזק עצמכם באמצעות טיפול הילינג אנרגטי בהילה המקיפה את גופכם. דרך נוספת לחזק את ההילה היא על ידי טיפול בפחדים ובכעסים- השפעה מתמשכת של אלו מורידה את התדר של האדם ובכך חושפת אותו לכוחות אפלים ולהשפעות שליליות.

 

דרכים נוספים לטיהור אנרגטי ולהתגוננות מפני כוחות שליליים

כאמור כוחות אפלים קיימים בעולם מקדמת דנא וניתן ללמוד זאת מטקסי הטיהור שהיו רווחים בתרבויות עתיקות. כך למשל האינדיאנים לימדו את החברה המערבית לטהר את המרחב באמצעות צמח המרווה. ניקיון יום יומי עוזר לטיהור, חשוב לנקות את הגוף, הבית, הרכב, האופניים וכל רכוש הנמצא ברשותכם באופן שוטף. אלו הנמצאים בקשר יום יומי עם מספר רב של אנשים יטיבו עם עצמם אם יטהרו את מרחב חייהם בעשן המרווה בתדירות גבוהה. ניתן לעשות זאת באמצעות קערה מעשנת או באמצעות הצתת קצוות הצמח ומעבר בכל פינה בבית. דרך נוספת לשמור על האנרגיות היא על ידי קריסטלים. קריסטלים הם ישויות עם כוחות אנרגטיים מטהרים. החזיקו את הקריסטלים בצד הימני של גופכם על מנת למשוך אנרגיות גבוהות, ושטפו את הקריסטלים מדי יום על מנת לטהר אותם מאנרגיות שליליות שדבקו בהם.

 

התפללו

בכוחה של תפילה לרפא ולטהר את הנפש, פנייה אל הבורא מקלה מפני מתחים וחרדות ותורמת לתחושת השייכות והביטחון האישי. התפללו, לבד, בצוותה, עשו זאת בלב שלם ומתוך כוונה אמיתית. תוכלי לבקש ממשפחתכם וחברכם שיתפללו עבורכם, בתפילה יש כח מרפא.

 

נשמו

נשימה מעגלית היא אחת הדרכים להרחיק את הכעס ולנקות רגשות שליליים. נשימה זו נעשית היישר מהסרעפת, זוהי נשימה ארוכה ואיטית. כיום קיימים תרגולים רבים המסייעים להביא לרגיעה ולתחושת נוחות. התרגול הרווח ביותר הוא להכניס אוויר, לעצור אותו בתוך הבטן ולספור בלב עד 10, לאחר מכן יש להוציא את האוויר בנשימות קצוות קטנות ולחזור על הפעולה עד לרגיעה (בין 3-5 פעמים).

 

היו נאמנים לערכים שלכם

הנשמה יודעת, כשמשהו מרגיש "לא נכון", כשזה לא "100% בסדר" וכאשר הוא נוגד באופן מובהק את הערכים שלכם- אין לה ספק. כאשר אתם חיים בהתאם לעולם הערכים שלכם אתם ממשים את היעוד שלכם ומעצימים את האנרגיה האישית. היו נאמנים לעצמכם, היו נאמנים למה שאתם מאמינים בו, ועשו טוב.

 


ולסיום, התחברו אל הקיים, אל הטבע, אל האדמה הטובה שניתנה כאן, שתלו עציץ, צעדו יחפים על חול רך, שמרו על מה שיש והרבו במזון טבעי וטרי פרי הארץ הזאת. הזינו עצמכם בטוב וטוב יבוא אליכם. 

טואול - אתרים באינטרנט