יצירת קשר:  lavyfox@gmail.com

בס"ד

ידיעת העתיד

"תמים תהיה עם ה' אלוקיך" -למה לא כדאי לדעת את העתיד? 
ביהדות ידוע שכל דבר שניתן להשיג בדרכים של עבודת השם ועשיית חסד ניתן להשיג גם בכלים טמאים כמו גילוי עתידות, קריאה בקפה, קלפים והיוועצות בכל מיני מדיומים למיניהם הקוראים בכוכבים ומדברים עם נשמות מתות. 

העניין הוא שיתכן מאוד ואותם מדיומים אכן יכולים להביא מידע מן העתיד, אך לאו דווקא את המידע המדויק והנכון לנשמה. וכי מדוע? הכל בהתאם לאיכות הכלי המעביר את המסר. וככל שהכלי נקי יותר והמסר נכון יותר. ( ענווה, שפלות , צניעות, טהרה, ניקיון כפיים, צדק, יושר, גמילות חסד עם הסביבה אלו חלק מתכונות שאדם ראוי וישיג כל אחד לפי כוחו וצורת עבודתו את השם). בנוסף אין צורך בידיעת העתיד היות והעתיד ניתן לשינוי ואינו קבוע אלא משתנה בהתאם למעשיו האישיים של האדם. למשל: צדקה תציל ממוות, תפילה, אמונה, פעולה חיובית למען הזולת... כל פעולה כזו יכלה לשנות גזירה וכמובן משפיעה באופן חיובי על העתיד.

אנשים הם לא מלאכים

כולנו נמצאים בעולם מעשי, עולם של עבודה למען שיפור פנימי והתקרבות אל הבורא. מידע המגיע בדרכים קדושות, דרך חיבור אל האור ואל הטוב הקיים בעולם הוא מידע מועיל. מידע זה יכול להגיע בדרכים אינטואיטיביות, בהקשבה לגוף, לנפש, לקול הפנימי, ללב, בקריאת דברי חכמים ובעשיית מעשים המרחיבים את הלב ובכך משפרים את "הכלי" שאתם. 


הנבואה ניתנה לשוטים
 

מידע המגיע בדרכים של טומאה עלול להיות מוטעה (שימו לב לקשר המצלולי) מידע זה מושפע מכוחות שליליים שעלולים להזיק לשואל ומסבים לו צער. כאמור סיאנסים בהם מעלים נשמות של מתים, קריאה בקפה, קריאה בקלפים, וכל מני שירותים מיסטיים אינם יכולים להביא לישועה או מזור לכאבים. 

למה לדעת את העתיד? 

כסף, מעמד, יוקרה, ודאות, ביטחון, שיפור עמדות ושליטה במצב הם פיתוי שמפריע לדרכה של האמונה. אפילו בניחוש יש מן הכפירה. גם קריאה בסימנים או בסמלים אינה מעידה על נכונותם ובמילים אחרות אם תראו חתול שחור לא יהיה לכם מזל רע. (גם לא אם תעברו מתחת לסולם) הדרישה בעתידות היא מעין כפירה באמונה, סמכו על השם כי הוא חתם בעט של זהב על הגורל שיביא לצמיחתה המיטבית של כל נשמה ונשמה.  

האם תקשור הוא דבר שמותר על פי היהדות? התשובה היא כן. למעשה כל פעולה טובה שאדם עושה בעולם המעשי יוצרת חיבור ו-קשר עם הבורא.
האם כל אדם יכל לתקשר?
התשובה היא כן . כל אדם במהותו מתקשר בצורה כזו או אחרת בעולמו. חלק מודעים לכך וחלק יכולים לתקשר ע"י עבודה ותרגול מעשי.
אם כן אז מה הבעייה להעזר במתקשר כזה או אחר ?  הוא בס"ה הכל אומר לי דברים  ויכל לעזור.... האם התקשור עצמו טמא?
תשובה: אין דבר כזה תקשור טמא.יש אדם שהוא בגדר טמא. אדם שפונה לאדם שלילי יכל להנזק לא רק מהתקשור אלא מהאדם עצמו. ( אנרגייה שלילית)
ולכן הבורא מצווה את היהודי להתרחק כל בוקר בברכות השחר "יהוה אלהי ואלהי אבותי, שתצילני היום מעזי פנים ומעזות פנים, מאדם רע, מיצר רע, ומחבר רע, ומשכן רע, ומפגע רע, מעין הרע, מלשון הרע, ממלשינות, מעדות שקר, משנאת הבריות, מעלילה, ממיתה משונה........." 
ישנו ציווי נוסף ביהדות למשל לשמור מרחק מאנשים המטמאים את נשמתם. ציטוט:  משלי כב24-25: אַל תִּתְרַע אֶת בַּעַל אָףוְאֶת אִישׁ חֵמוֹת לֹא תָבוֹאפֶּן תֶּאֱלַף אֹרְחֹתָו, וְלָקַחְתָּ מוֹקֵשׁ לְנַפְשֶׁךָ" החכם באדם מזהיר את האדם לא להתקרב לאנשים בעלי מידות שליליות כגון כעסנות קשה, או אדם בעל מזג רוח עצבני. כי זה ישפיע עלייך לא בצורה טובה.

וזה רק כמה דוגמאות מדוע לא משתלם לפנות וליצור קשר  עם כל אדם. ( אלא אם כן האדם ידוע כבעל מידות טובות ויש לו ברכה מאת ה'). אז אחרי שהבנו שהתקשור מצד עצמו אינו טמא אלא המגע והקשר הנוצר עם האדם בו אנו נעזרים הוא זה שיכל להזיק לנו ברוחני ישירות על שדה ההילה שלנו או לכאורה תקשור שהוא לא נכון. ( תקשור לא אמין ). הדבר יכל לפגוע קשות בעתידו של האדם ובכל מהלך חייו. דוגמה נוספת ופשוטה לתובנה לכל בר דעת... אדם נכנס להציץ בתוך מועדון בילוי לא צנוע ששם אנשים מעשנים סיגריות. האדם מצד עצמו בס"ה רצה רק להסתכל (הוא במהותו לא מעשן ולא שותה)  ולהכנס לראות במה מדובר. מספיק שהיה שם כמה דקות במועדון וכל 
הבגדים שלו הכל כבר מסריח מעישון שנידבק לו בבגדים! האדם יצא משם כאילו הוא בעצמו עישן סיגריות כל הערב ועוד יותר גרוע עכשיו את הבגדים ייצטרך לכבס ואם בכלל יצליח להסיר את הריחות העזים שנידבקו לו בבגדים. מוסר השכל יכל להיות שאדם במהותו טוב אבל פנייה לאדם שלילי יכלה להזיק ויכלה גם להטעות . ראו הוזהרתם! 

הנחת תפילין לכאורה נראית פעולה פשוטה אך למעשה מצווה יקרה זו מחזקת לאדם את העין השלישית ודרכה האדם יוצר קשר רוחני עם האור.
כל אדם יכל לתקשר. תקשור הוא לא אחיזת עיניים תקשור הוא לא טומאה תקשור הוא לא משהו שלילי. תקשור הוא הרצון לקבל אינפורמצייה מהיקום.
בידיוק כמו שאדם הולך לישון והייקום מעביר לו מסרים ותמונות דרך החלומות ללא שליטתו ובחירתו כלל.
תקשור הוא יצירת קשר עם הבורא בצורה מודעת ערות או תוך כדי מדיטצייה / דמיון מודרך/ הקשבה , תפילה, רוגע, והתבודדות .....
סיכום:  תקשור הוא יציאה מהגבולות ומהעולם הגשמי והמוגבל ומעבר למימד רוחני שבו הכל אפשרי...
רגע אז זה טוב לפנות למתקשרים????? אין צורך לפנות ככה סתם למתקשרים. היות והאלוהים מצווה את האדם להשיג אותו בכוחות עצמו . " תמים תהיה עם ה' אלוהיך"
ובדיוק כמו שאדם לא הולך כל יום לרופא ככה אדם לא צריך לחפש מתקשרים .
במידה ואדם מרגיש מחסומים , בעיות קשות, וזקוק לסיוע, או תמיכה מהצד הדבר יכל לעזור לעיתים ואך ורק אם השינוי יבוא מצד האדם עצמו.
במידה ואתה מעוניין לחוות שינוי חיובי בחייך עלייך לדעת שמתקשר הוא לא קוסם ולא מנחש אלא צינור עבורך דרך ההשגחה העליונה שלך לעזור לך  ולסייע  בעצה טובה .
אין לתפוס/ להציג את המתקשר כאלוהים, או כפועל ישועות, או בעל יכלת לשנות את הטבע.
אין לעשות את נושא התקשור כדבר עיקרי ביהדות ובטח לא 24 שעות כעיסוק אובססיבי . הבורא שמח הרבה יותר שיהודי שומר שבת שומר מצוות התורה
מקיים מעשים טובים ושומר לא לעשות חילול השם בארץ ובעולם. הרי כבר גילו החכמים שאדם לא לוקח איתו שום דבר לעולם העליון חוץ מתורה ומצוות.
לכן התקשור לא מועיל לאדם שום דבר אלא אם כן האדם יעשה שינוי בפנימיותו לכיוון האור ויחזור בתשובה שלמה . 
מה שכן אלוהים ברא בעולמו אנשים עם תכונות מיוחדות לחוש ולראות מבעד למסך וודאי שלמתקשרים או מדיומים ואנשי רוח יש יכלת ראייה חדה ורוחנית ביותר ואכן יכלים לסייע במגוון בעיות שלפעמים גם הרופא הקונבציונלי לא יכל לראות.
אם אתה קורא את השורות ומבין שהשינוי צריך לבוא ממך אתה מוזמן ליצור איתי קשר ואתן לך את כל הכלים על פי היהדות בלבד
על מנת לחולל שינוי חיובי וטוב בחייך. 

חשוב לזכור ! שמתקשר טוב לא בא להגיד עתידות ולא בא להגיד תאריכים של חתונה, זכייה בלוטו, שמות , אסונות וכו......
מתקשר טוב הוא מתקשר שיכוון אותך ליעוד שלך למקום בוא תרגיש סיפוק בחייך, תתקרב לאור הטוב והנצחי תוכל לראות את הטוב שבך
תוכל לצמוח לעשייה ברוכה לתת מעצמך לאחרים.
מתקשר טוב הוא אחד שיכל לחוות אותך ולהבין מאיפה נובעת החסימה בחייך.
צינור ריק הוא צינור שיכל לעבור בו מים אך צינור סתום הוא צינור שלא יעבור בוא מים.
צריך לפעמים לנקות, להוציא דברים .... והנה פתאום הדברים יחזרו לקדמותם.

זה לא ניסים , זה פשוט עבודה...
אז שיהיה המון בהצלחה.

טיפ נוסף: היות ויש המון מתקשרים שם בחוץ כבר שאלו אותי המון אנשים איך אפשר לדעת האם המתקשר אמין , הגון , ובעל השראה של ברכה מאת ה'?
סימן ראשון : יראת שמיים. לא הייתי ממליץ לפנות לאדם שלא משתדל לעשות נחת רוח לה'. סימן שני: האם האדם עסוק רק בעצמו? ( אסיפת כבוד , ממון, משרתים , עוזרים..... וכו..... או שהאדם פועל עבור הזולת תומך עוזר עוסק בגמילות חסדים. 
סימן שלישי : האדם לומד תורה? ( הרי על פי היהדות כל שפע הצלחה וברכה מגיע רק מהתורה, תפילה ועשיית מצוות ) אם אדם לא נמצא סביב תורה......
אז מאיפה הוא מקבל את הסיעתא והברכה שלו ? מכלום ? כבר אמרו חכמים שהבור ריק ... יש בו רק דבר אחד נחשים ועקרבים!
ואם יש מים בבור אז ווודאי שיש תורה. 
מאמין שמכאן תוכלו להסתכל ולהתבונן שנית ולחשוב פעמיים לפני פנייה לכל סוג של מתקשר לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם.
טואול - אתרים באינטרנט