יצירת קשר:  lavyfox@gmail.com

בס"ד

תנאי שימוש אתר

כללי:

ברוכים הבאים לאתר http://www.nerleragli.co.il/ (להלן: "האתר") המופעל על ידי מר נוי לביא פוקס (להלן: "הנהלת האתר", "אנו" וכיו"ב).

מטרתם של תנאי שימוש אלה (להלן: "תנאי השימוש") הינם להסדיר את השימוש שלך, גולש המשתמש באתר (להלן: "אתה", "המשתמש", "לך", "שלך", וכיו"ב), באתר זה.

הנהלת האתר מייחסת חשיבות רבה לתנאי שימוש אלו, המהווים הסכם בין הנהלת האתר לבין המשתמשים, ומצפה מכל המשתמשים באתר לנהוג בהתאם לתנאי השימוש. בכל מקרה של הפרת תנאי השימוש, שומרת הנהלת האתר על זכותה לנקוט בצעדים משפטיים או אחרים כנגד המפר ו/או מי מטעמו. במידה ואינך מסכים לתנאי השימוש אנא הימנע משימוש בשירותים של הנהלת האתר, במוצרים שמוצעים באתר, באתר עצמו ו/או בתכניו.

 

תנאי השימוש עושים שימוש בלשון זכר אך מיועדים לשני המינים.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה והתכנים השונים המוצעים לקהל המשתמשים עשויים להשתנות מעת לעת.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. תנאי השימוש אשר יחולו על משתמש יהיו תנאי השימוש אשר היו מפורסמים באתר בעת ביקורו האחרון באתר ו/או קבלת שירות ו/או שימוש מוצר ו/או שירות שנרכש במסגרת האתר, לפי המאוחר.

אחריות מקצועית:

ראשית יצויין כי האתר מספק מידע בלבד. אין באף אחד מתכני האתר, ו/או הכתוב באתר, משום מתן יעוץ כזה או אחר ובפרט אין בהם משום מתן יעוץ רפואי, פסיכולוגי או נפשי כזה או אחר ובוודאי אינו מהווה תחליף ליעוץ מכל סוג שהוא ובפרט אינו מהווה תחליף ליעוץ רפואי, פסיכולוגי או נפשי. כל המסתמך על הכתוב באתר ו/או על כל תוכן המופק ממנו עושה זאת על אחריותו המלאה.

הכתוב והמוצג באתר אינו מתיימר למצות את מכלול המקרים והנסיבות. ההיפך הוא הנכון, בכתיבת תוכן האתר הונחו הנחות רבות אשר נכונות לקבוצת מקרים כלליים בלבד, ועל כן בכל מקום שבו נדרש מענה יעוץ רפואי, פסיכולוגי או נפשי פרטני אנו מפצירים בך לפנות לרופא ו/או פסיכולוג ו/או פסיכיאטר.

כל שימוש באתר הינו באחריות המשתמש בלבד. המשתמש מצהיר כי ידוע לו שהנהלת האתר אינה ממליצה ו/או מביעה דעה באמצעות התוכן שמופיע באתר לרבות המידע ו/או השירות ו/או המוצרים. אין להסתמך ו/או לקחת החלטות על בסיס המידע, וכל המסתמך או לוקח החלטות על בסיס המידע עושה זאת על דעתו ואחריותו המלאה. יודגש שוב כי אין הנהלת האתר ו/או האתר מתיימרת להיות גורם טיפולי או מקצועי מנחה. מומלץ בעת הצורך לפנות לגורמי מקצוע מוכשרים. מלוא האחריות והבלעדית מוטלת על המשתמש וכשהוא מודע על כל ההשלכות האפשריות כתוצאה משימוש באתר ותכניו. לא תהיה אף טענה כלפי הנהלת האתר לרבות טענת הסתמכות ו/או נזק ישיר ו/או עקיף. המשתמש מצהיר בנוסף כי הינו מודע לכך כי מלוא האחריות מוטלת על המשתמש בשימוש באתר ו/או בשירותים ו/או במוצרים שהוא מציע ובהשלכות כתוצאה משימוש זה וכי עשה את כל הבדיקות הנדרשות מצידו טרם שימוש במידע והסתמכות כלשהי במידע ועל פעולה כלשהי לרבות הקשורה פעולות בחייו.

 

מצוקה נפשית

במידה והנך חווה מחשבות אובדניות או מחשבות על ביצוע נזק לך או לאחרים, או ככל שהנך חולה במחלה נפשית, חש במצוקה, חרדה, או סכנה אישית או נפשית עבורך או עבור אחרים, או כל סיבה אחרת בה הנך במצב חרום בריאותי ו/או נפשי ו/או אישי, או שהנך נמצא בכל סוג אחר של מצוקה, טראומה או ניצול, עליך לפנות לטיפול רפואי/נפשי מתאים, ואין להסתמך בשום אופן על השירותים שמציע האתר.  אם זהו המצב אנו מפצירים בך לפנות לקבלת עזרה ו/או ייעוץ רלוונטי. להלן מספרי טלפון אשר עשויים לסייע לך:

·         100 – משטרת ישראל

·         1201 - ער"ן (עזרה ראשונה נפשית בטלפון ובאינטרנט)

·         101 – מגן דוד אדום

·         1-800-30-30-12 – עזר מציון – האגף לבריאות הנפש.

בחירתך להשתמש בשירותים שמציע האתר על אף אזהרה זו הינה על אחריותך בלבד, ובשימושך באתר או בשירותים שהוא מציע אתה משחרר את הנהלת האתר מכל אחריות.

מצוקה רפואית

במידה והנך חווה בעיה רפואית המצריכה טיפול רפואי, או כל סיבה אחרת בה הנך במצב חרום בריאותי, או שהנך נמצא בכל סוג אחר של מצוקה עליך לפנות לטיפול רפואי מתאים, ואין להסתמך בשום אופן על השירותים שמציע האתר.  אם זהו המצב אנו מפצירים בך לפנות לקבלת יעוץ ו/או טיפול רפואי רלוונטי.

בחירתך להשתמש בשירותים שמציע האתר על אף אזהרה זו הינה על אחריותך בלבד, ובשימושך באתר או בשירותים שהוא מציע אתה משחרר את הנהלת האתר מכל אחריות.

המידע שלך

הנהלת האתר משתמשת באמצעי אבטחה טכנולוגיים על מנת לאבטח את המידע שלך. עם זאת אתה מודע לכך שהאתר ומאגרי המידע שלו אינם חסינים מפני התקפות סייבר ומפני גניבת ו/או דליפת מידע, ואתה משחרר בזה אתר הנהלת האתר מכל אחריות בגין אירועים כאמור ומוותר על כל טענה כנגד הנהלת האתר באשר לאירועים כאמור ו/או באשר לכל נזק העלול להיגרם בגינם באופן ישיר או עקיף.

המידע שלך ישמר אצל הנהלת האתר ולא יועבר לגורמים שלישיים וזאת מלבד מקרים ספציפיים המצויינים תחת תנאי שימוש אלו.

אתה מסכים לכך שהמידע שלך ישמש לצרכים שיווקיים של האתר, לרבות שליחת אימיילים פרסומיים, הצעות, פרסום של גורמים שלישיים וכיו"ב.

בשום מקרה האתר לא יעביר פרטים מזהים שלך, אלא על פי אישורך או כפי הנדרש על פי חוק.

בהרשמתך לאתר/ברכישתך באתר אתה מצהיר כי הפרטים שמילאת הם פרטיך האישיים והם פרטים מלאים ומדייקים. חל איסור מוחלט על התחזות ו/או הרשמה בשם אדם אחר.


תקלות

הנהלת האתר עושה מאמצים על מנת שהאתר יפעל ללא תקלות ו/או באגים, אך אין אנו יכולים להתחייב שתקלות אלו לא יקרו ושהאתר יהיה זמין לך בכל עת ועל כן לא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות או בשל הורדת האתר. אתה משחרר בזה את הנהלת האתר ומוותר בזה על כל טענה באשר לאירועים כאמור ו/או באשר לכל נזק העלול להגרם בעקבותיהם באופן ישיר או עקיף. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו הפרעות בזמינות האתר בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים.


כשירות לשימוש:

מי שרשאי להשתמש באתר ו/או לבצע רכישות באתר חייב לענות על כל תנאי הכשירות הבאים:

·         בן 18 שנים לפחות, כשיר משפטית על פי דין ושלא מונה לו אפוטרופוס;

·         בעל כתובת אימייל פעילה;

·         בעל כתובת פיזית עדכנית לקבלת הודעות.

בשימושך באתר אתה מצהיר כי אתה עונה על כל ההגדרות המנויות לעיל. הנהלת האתר לא תשא בכל אחריות ולא תהיה מחוייבת כלפי אף אדם או גוף אשר אינו עונה על אחת או יותר מההגדרות לעיל.

השימוש המותר באתר ו/או בתכניו הוא פרטי בלבד, וכל שימוש מסחרי באתר ו/או בתכניו הינו אסור.

השימוש שלך באתר יעשה רק למטרות חוקיות ובהתאם ובכפוף לכל דין. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות, ואתה משחרר בזה את הנהלת האתר מכל אחריות באשר לשימוש שאינו עולה בקנה אחד עם דרישה זו.


רכישת שירותים באתר

השירותים, האלבומים והשירים שנרכשו באתר, הינם אישיים, ומעניקים רשיונות שימוש אישיים לרוכש אותם, ואינם ניתנים להעברה. כל שימוש שאינו נעשה על ידי האדם או הגוף שרכש אותו הינו אסור, והוא חורג מהשימוש המותר במסגרת הרכישה. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק ו/או לחסום שימוש של משתמש המפר הוראה זו. כמו כן הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחייב משתמש בחיוב נוסף בגין השימוש החורג שביצע במסגרת הרכישה ואתה מסכים בזאת מראש לביצוע כל חיוב כאמור.

התשלום עבור השירותים הניתנים באתר נקבע על פי שיקול דעתה הבלעדי של הנהלת האתר כפי שמפורסם באתר מעת לעת. לאחר רכישת שירותים באתר לא ניתן יהיה לקבל החזר כספי חלקי או מלא לאחר הרכישה ו/או השימוש בו. כמו כן, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תעריפי חיוב בכל מועד שתבחר ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

לא ניתן לבטל עסקה ולא ניתן לקבל החזר, בגין רכישת שירות או מוצר שנרכש במסגרת האתר, הכל כפוף להגבלות שבדין ובפרט בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ובתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. ככל והלקוח זכאי להחזר כספי כלשהו בהתאם לאמור בחוק, החזר זה יהיה במידה המינימאלית הדרושה על מנת לעמוד בדרישות החוק. ככל והלקוח זכאי לביטול המנוי, הביטול יעשה בזמן המאוחר ביותר שניתן על מנת לעמוד בדרישות החוק. הכל, אלא אם קבעה הנהלת האתר אחרת בהתאם לנסיבותיו הספציפיות של כל מקרה.

 

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות (אך לא רק) האלבומים והשירים הנמכרים באתר, על כל צורותיהם, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם להנהלת האתר ומהווים קניין רוחני בלעדי של הנהלת האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאת הנהלת האתר. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד את התכנים הדיגיטאלים הנמכרים ו/או הניתנים להורדה באמצעות האתר, פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר ללא קבלת אישור כתוב מראש. על אף האמור שימוש באלבומים ו/או בשירים הניתנים להורדה במסגרת האתר ע"י רוכש שרכש אותם כדין (ועל ידו בלבד) לשימוש פרטי שאינו מסחרי הינו שימוש מותר.

קבלת האלבומים ו/או השירים ו/או כל מדיה דיגיטאלית אחרת הנרכשת במסגרת האתר מעניקה לבעל המנוי זיכיון שימוש בהם לצרכיו הפרטיים בלבד, וכל שימוש מסחרי בהם ו/או שימוש על ידי אחר מוחרג במסגרת הרישיון. קבלת האלבומים ו/או השירים ו/או כל מדיה דיגיטאלית כאמור אינה מעניקה לבעל המנוי כל בעלות ו/או זכויות יוצרים בהם ו/או בכל חלק מהם ו/או מתכניהם.


אחריות:

הנהלת האתר לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש ו/או השימוש השגוי באתר ו/או במוצר ו/או שירות ו/או הסתמכות על מידע ו/או תוכן המוצג ו/או המופק באמצעות האתר, לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על המשתמש חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש באתר ו/או במוצר ו/או שירות, ובכל מקרה לא תהא חייבת הנהלת האתר בסכום העולה על הסכום ששולם, אם שולם, ע"י המשתמש להנהלת האתר ב-12 החודשים שקדמו ליום שבו נודע להנהלת האתר לראשונה על העלאת הטענה כלפיה.

במידה ותפר את תנאי השימוש של האתר, תהיה הנהלת האתר זכאית לחשוף את שמך ואת הפרטים הידועים לה אודותיך בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך וככל שהחוק מתיר זאת. הנך מתחייב לשפות את הנהלת האתר, עובדיה, מנהליה ומי מטעמה בגין כל טענה, תביעה, נזק, הפסד, אבד רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו לה (לרבות שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט) עקב הפרה שלך את תנאי השימוש. כמו כן,  הנך  מתחייב לשפות את הנהלת האתר בגין כל טענה לנזק, תביעה או דרישה שתוגש נגדה, בקשר לתוכן שהועלה על ידיך לאתר והודעות שנשלחו על ידך במסגרתו.


דין ההסכם

על תנאי שימוש אלו יחולו דיני מדינת ישראל בלבד.


סמכות שיפוט:

בכל מקרה של חילוקי דעות בין הנהלת האתר לבינך, הצדדים יעשו כל מאמץ על מנת להסדיר את חילוקי הדעות ביניהם בדרכי נועם ומבלי לערב ערכאות משפטיות. אם על אף השקעת מאמצים אלו ע"י הצדדים לא יעלה בידם כדי להסדיר את חילוקי הדעות ביניהם, יפנו הצדדים לבורר אשר יהיה בעל ניסיון בתחום הסחר האינטרנטי ואשר ימונה בהסכמה הדדית ביניהם. אם לא יגיע הצדדים לידי הסכמה ביניהם ימונה בורר כאמור ע"י לשכת עורכי הדין. הבורר יהיה רשאי לתת סעדים זמניים וצווי ביניים. מקום קיום הבוררות יהיה בעיר תל אביב. הבורר לא יהיה כבול לסדרי הדין האזרחיים אך יהיה כבול לדיני הראיות ולדין המהותי. הבורר ינמק את פסק דינו ולא תנתן עליו רשות ערעור. פסקה זו תשב כהסכם בוררות בין הצדדים לכל דבר ועניין על פי חוק הבוררות, תשכ"ח-1968. בכל מקרה שמכל סיבה שהיא יהיו מנועים הצדדים מלנהל את הסכסוך באמצעות בורר כאמור, יהיה בית המשפט בתל אביב-יפו, בית המספט המוסמך הבלעדי לדון בסכסוך.

רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לנכונות הפעולות.


המחאה

המשתמש אינו רשאי להמחות את זכויותיו וחובותיו על פי הסכם זה לאחר ו/או לסחור בהם בכל דרך. הנהלת האתר רשאית להמחות הסכם זה לאחר ולמשתמש לא תהיה כל טענה בשל כך.


פרשנות:

תנאי שימוש אלו מאגדים בתוכם את מכלול כל ההסכמות בין הצדדים. לא יהא תוקף לכל הסכמה אחרת בין הצדדים בין שנערכה בכתב ובין שבעל פה, אלא אם נאמר בה במפורש ובכתב שהיא תקפה על אף הוראות תנאי שימוש אלו.

הכותרות הניתנות לסעיפים נוספו לשם הנוחות בלבד ואין להקיש מהן על פרשנות ההסכם. בכל מקום תחת תנאי שימוש אלו בהם נעשה שימוש בלשון זכר, הכוונה היא גם לנקבה ולהיפך. בכל מקום תחת תנאי שימוש אלו בהם נעשה שימוש בלשון יחיד או בלשון רבים, וטבעם של הדברים הם כי השימוש יהא מתאים גם ללשון שלא נעשה בה שימוש (יחיד או רבים) תהא הכוונה גם לשון שלא נעשה בה שימוש.

ויתורה של הנהלת האתר על אכיפת אילו מסעיפי תנאי השימוש, ו/או פשרה שהגיע אליה עם משתמש ו/או שיהוי בהעלאת טענה, לא תתפרש כויתור על אילו מזכויותיה לסעדים העולים מהפרה של המשתמש את הוראות תנאי השימוש.


בשימושך באתר אתה מסכים באופן בלתי חוזר לתנאי שימוש אלו במלואם וללא תנאי או סייג.

טואול - אתרים באינטרנט